İade

 Satın aldığınız ürünleri kendi evinizin  konforunda deneyin, beğenmezseniz iade için teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gününüz var! 

 Lütfen ürünlerin yeni ve giyilmemiş halde olmalarına dikkat edin ve tüm MİCCA etiketlerinin hala takılı olduğundan emin olun. İade şartlarına uygun olmayan kargolar kabul edilmeyecek ve müşteriye geri gönderilecektir.

 Malesef ürün değişimi yapmıyoruz. Eğer ürününü değiştirmek isterseniz, beğendiğiniz ürünün stokları tükenmeden yeni bir sipariş oluşturabilir ve elinizdeki ürünü iade edilmesi için bize kargolayabilirsiniz.

İADE İÇİN İZLEMEN GEREKEN ADIMLAR
1. Faturanın arkasında bulunan iade formunu doldurmanız gerekmektedir.

2. İade etmek istediğiniz ürün(leri) faturaları ve etiketleri ile birlikte 125512326 müşteri kodumuzu kullanarak YURTİÇİ KARGO kargoya teslim ederek ücretsiz bir şekilde bize kargolayabilirsiniz.

3. İade kargonuz bize ulaştıktan sonra gerekli kontroller yapılıp 3-10 iş günü içinde iade işlemi yapılacaktır.

4. Adresimize ulaşan iade ettiğiniz ürünlerin öncelikle iade prosedürlerine uygunluğu kontrol edilmektedir. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iade süreci 3 iş günü içerisinde başlatılır ve ilgili tutar 10 iş günü içerisinde hesabınıza aktarılır. İlgili tutarın hesabınıza aktarıldığı bilgisi sistemlerimizde kayıtlı olan e-mail adresinize yapılmaktadır. Bilgilendirme e-mailinden sonra ilgili tutarın hesabınıza aktarılması banka prosedürlerine bağlı olarak 10 iş günü içerisinde hesabınıza yansımaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

5.Tesettür Mayolar hijyen dolayisiyla değişim ya da iade yapılmamaktadır.

İADE ŞARTLARI
 Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.
 Ürün iadesi konusunda size daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir. İadelerini bize YURTİÇİ KARGO ile gönderebilirsiniz.
 Ücret iadesi talebi ile gönderilen kargolardan firmamıza gönderilirken oluşabilecek kargo bedeli düşülerek ücret iadesi yapılmaktadır.

İADE EDİLECEK ÜRÜN 
a-Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez. 
b-İade edilecek ürünün, 14 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN FATURASI 
a- İade işlemi için ürünün faturasının gönderilmesi gerekmektedir. 
b- İade etmek istediğin ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası kesilmesi gerekmektedir.

DİĞER ŞARTLAR ve İADE KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA 
a- İade etmek istediğin ürün / ürünler YURTİÇİ KARGO ile gönderildiği taktirde, kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. 
b- Kalite Güvence Departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. Kargonuz bize ulaştıktan sonra iadenin yapılma süresi, 3-10 iş gündür. Kredi kartına yapılan iadeler hesap kesim tarihine kadar hesaba yansıyabilmektedir. 
c- Ödemeni kredi kartına taksit seçeneği ile yaptığında, ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartına iade edilecektir. 
d- Birden fazla ürün satın alınması ve birden fazla ürün iade edilmesi durumunda eğer iskonto uygulandıysa iskonto iade edilecek tutar üzerinden düşürülür.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN GÖNDERİLMESİ
 İade edilecek ürün sadece anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGO tarafından teslim alınabilir. Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin ulaşım bedeli müşteriye aittir.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
 İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade etmek istediğin ürün ile birlikte orijinal faturaları (sizdeki bütün kopyaları) göndermen gerekmektedir. İade etmek istediğin ürün / ürünler ayipli ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da anlaşmalı kargolar ile gönderim yapman gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

SİPARİŞ İPTALİ
 Değerli müşterimiz, yanlış verdiğin veya vazgeçtiğin siparişlerini iptal ettirebilirsin. İptal ettirme işleminin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için lütfen iletişim kısmındaki telefon numaramızı kullanarak irtibata geçin. Mail ile irtibatlarda gecikmeler yaşanmaktadır. Bazen yoğunluktan mailler geç kontrol edilmektedir. Ürünün kargoya verilmiş olma ihtimali ortaya çıkmaktadır.

AYIPLI ÜRÜNÜN İADESİ
 
Ürünün kullanım amacına ve ürün bilgilerinde belirtilen ana işlevlerini yerine getirmesini engelleyen üretim ve ürün nedenli durumlardır. Bu durumda ürünü incelenmesi için bize gönderebilirsiniz. İnceleme sonucuna göre iade veya aynı ürünle değişim hakkınız bulunmaktadır.

İade Formunu indirmek için tıklayınız...

{